חנות רהיטים - אמירים

ספות נוער

הילדים שלנו גדלו והגיע הזמן לקנות מיטה, באיזה מיטה נבחר, מה מתאים לילדים האהובים שלנו, במאמר מקצועי זה הבנוי על ידע רחב ונסיון של שנים רבות וחויות לקוחות מרוצים מאד, נסביר כצד לבחור מיטה יפה ואיכותית המתאימה לילדנו.

בחירת מיטה לילדים מגיל צעיר מאד, ניתן לבחור מיטת מעבר אך ניתן לדלג על השלב הזה ולקנות ישירות ולטווח ארוך מיטת ילדים כפולה עם מגן מיטה (מעקה) ומזרונים איכותיים,המיטות בטוחות להגנה חזקות ולטווח שימוש ארוך, יש להן מיטת חבר נשלפת וזוג מגירות לאיחסון, המיטות יפות מאד ומעוצבות שילדים אוהבים, וניתן לשלב בהם צבעים שמחים ויפים, ניתן לשלב בחדר שולחן כתיבה מעוצב וארון תואם.

לבני הנוער מומלץ לרכוש ספות מרופדות יחידות ( רוחב 80 או 90 ס"מ )עם מיטה נשלפת. ספה וחצי ( רוחב 120 ס"מ ) עם או בלי ראש מתכונן חשמלי או ידני וארגז מצעים זאת בהתאם לגודל החדר.  מיטות וחצי מעץ בשילוב מזרון איכותי מעוצבות ויפות לנערות מתבגרות עם ראש וחזית מעוצבים, ישנם גם מיטות מרופדות לבני הנוער מסוגים שונים.

מיטת ילדים : הינה מיטה לרוב עשויה עץ אורן מלא משולב, כוללת מיטת חבר נשלפת וזוג מגירות ברוחב 80 או 90 ס"מ ובאורך 190 ס"מ, המיטה צבועה בצבע אפוקסי בדרך כלל לבן, שמנת ,אבן ועוד מבחר צבעים, ניתן לשלב שלל צבעים במגן ובחזית המגירות.

מיטה וחצי: הינה מיטת עץ ברוחב 120 ס"מ ובאורך 190 ס"מ ( בהזמנה ניתן לשינוי ) המיטה עשויה עץ אורן ולעיתים משולב (MDF ) בצבעי אפוקסי לבחירה, המיטה מעוצבת בתצורות שונות לבחירה.
מיטה קומתיים: מיטה קומתיים הינה מיטה בעלת שתי קומות ומתחתיה מיטה + מיטה נשלפת עם סולם ומגן עליון מקובע, המיטה מתאימה לחדרים עם שלושה ילדים.
ספת נוער: הינה ספה כפולה מרופדת עם מיטה נשלפת המתרוממת לאותו גובה וארגז מצעים לעיתים עם ראש מתכונן חשמלי או ידני, רוחב המיטה 80 או 90 ס"מ לבחירה.
ספה וחצי: הינה מיטה מרופדת עם ארגז מצעים וראש מתרומם חשמלי או ידני ברוחב 120 ס"מ ואורך 190 או 200 ס"מ, ישנם סוגים שונים של ספות וחצי מעוצבים ניתן לבחור צבעי בד שונים.
ספה ספר: הינה ספת ישיבה ביום, הנפתחת למיטה וחצי לשינה עם ארגז מצעים.
ספה גב נופל: הינה ספת ישיבה ביום הנפתחת בקלות למיטה זוגית גדולה עם ארגז מצעים.

כדאי לדעת כי רצוי מאד לקנות מיטות וספות הנוער של חברות ידועות המעניקות מזרונים איכותיים, חומרי גלם, בדים איכותיים, וארגזי סנוויץ, מנגנוני חשמל בטוחים ולפי תקן, החברות מעניקות 5 שנות אחריות בצמוד לתעודת האחריות של החברה, המרכז הישראלי לריהוט אמירים מתחיב למוצרי איכות למחירים הוגנים לכל נפש, המיטות והספות הן קניה לטווח ארוך שיחסכו לכם כסף רב.

בחר קטגוריה
ארון
ארונות
חדר שינה
חדרי שינה
כורסא
כורסאות
כורסת עיסוי
כסא
כסאות
מזנון
מזנונים
מזרון
מזרונים
מיטה
מיטה זוגית
מיטות
מיטת
מערכת ישיבה
סט
סלון
ספה
ספות
ספות / סלונים
פינת אוכל
רהיטי
רהיטים
שולחן
שולחנות
שולחנות / פינות אוכל
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים
דילוג לתוכן