חנות רהיטים - אמירים

מזרונים

כל המידע על מזרנים ואיך לבחור מזרן נכון!

כשליש מחיינו אנו מבלים בשינה ובדרך כלל על מזרון.

מידי כעשר שנים בערך לממוצע אנו מחליפים מזרון וקונים חדש, אז איך נבחר מזרון טוב לשינה בריאה רצופה ונעימה?

לנו כזוג או יחיד נוער וילדים וכבוגרים מאוד, עולם המזרונים הוא רחב ומלא ביצע גדול והמזרונים ברמות שונות ובתכונות שונות ובחומרי גלם שונים מיוחדים וחדישים המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ההולכות ומתפתחות כל הזמן ובטכניקות יצור בלעדיות לכל החברות והמפעלים.

אז נצא לדרך שבסופה כל אחד המבקש לרכוש מזרון טוב ולקבל אינפורמציה וידע כללי ורחב וכך יכול לקבל פרספקטיבה בעולם המזרונים במובן המופשט אך ברור.

יצאנו לדרך
ראשית לומר כי מזרון קונים מחברות ידועות המייצרות במיטב הטכנולוגית וביחוד במוצרי הגלם, המעניקות אחריות על המזרון, תמיכה טכנית, מענה לבעיות ואחריות בעת הצורך מהיצרן ישירות ללקוח, כיום מקבלים בין 10 ל20 שנות אחריות ולעיתים יותר. המזרונים מיוצרים בתצורות שונות ובחומרים שונים ובמבנה פנימי שונה, סוגי המזרונים מתחלקים בהסבר המופשט לרוב ל3 סוגים עיקריים בסיסיים ומהם מתפתחים מזרונים בעלי תצורות שונות.

קבוצה ראשונה נתייחס למזרוני ספוג שנקראים פולימר למיניהם ללא קפיצים עליהם מוסיפים שכבות נוספות של ספוגים שונים כגון משטח ספוג תבנית ביצים ובשכבות נוספות של ויסקו או לוקס בעובי שונה בסוגי המזרונים, בצד אחד או בשני הצדדים ובריפודי בדים שונים.
קבוצה 2 – מזרונים עם קפיצי בונל חזקים ובמספרים שונים ממזרון למזרון בעלי מעטפת ספוג עליהם משני הצדדים שכבות ספוג למיניהן, יתכנו חיזוקים באמצע המזרון בשדרה האמצעית או בפינות ותיתכן תוספת ויסקו או לטקס גם במזרונים אלו.
קבוצה 3 – אלו מזרונים עם קפיצים מבודדים הנקראים קפיצי פוקט(כיס) בסוגיהם השונים, הקפיצים עטופים בבד מיוחד צפופים ואינם מחוברים אחד לשני, נמצאים גם הם בתוך מעטפת של ספוג מעליהם ומתחתיהם מוסיפים סוגי ספוג שונים ויתכנו חיזוקים בפינות והשדרה האמצעית ועליהם מוסיפים שכבות ויסקו או לטקס בעובי שונה.

מה הם חומרי המזרון והסברים

לטקס / לטקס ג׳ל – הינו חומר טבעי המופק מעץ הגומי, חומר גמיש וקשה ומומלץ במיוחד למי שסובל מבעיות וכאבי גב.

ויסקו – חומר סינטטי שפותח במעבדות נאס״א הינו חומר רך יחסית מלטקס נעים מאוד בשינה ובהשמה נכונה על מבנה נכון ספוג או קפיצים הופך את המזרון לחווית שינה מירבית ומתאים לכלל האוכלוסיה.

מזרוני קפיצים מבודדים / פוקט – הינם מזרונים שמי שישן עליהם וזז בעת השינה אינו מעביר תנודות לצד השני, מזרון יציב איכותי ותומך.

למזרוני ספוג וסוגיהם עם שכבת ויסקו ולטקס בטכנולוגיות שונות הינו מזרון איכותי ביותר ומומלץ לכל האוכלוסיה ובמיוחד לאלה הסובלים מכאבי גב או אלה המבקשים שינה בריאה ונעימה.

כיצד נבחר המזרון המתאים לנו?
ראשית, יש הצורך לנסות וחובה מזרונים בעמדות המכירה לשכב לזמן מה, לפחות 20 דקות ובתנוחות שאתם רגילים לישון, להיוועץ עם יועץ מכירות המזרונים בנוגע למצבכם הבריאותי ובנוסף למזרון שאתם חפצים בו כגון קשה, רך, בינוני ובאיזה מזרון אתם ישנים כיום, בדרך כלל היועץ יתן לכם לשכב על שלושה סוגי מזרון בכדי לעמוד על התגובה שלכם לאחר שתנסו את המזרונים ואז על פי זה יתאים לכם מזרון.

תוך שילוב של הידע שאתם מספקים ליועץ ועל ההתנסות שלכם על המזרון ניתן יהיה להסיק איזה מזרון מתאים לכם כל אחד ואחת מכם לגופו, ישנם אפשרויות לרכוש את המזרון לניסיון לזמן קצוב ובתנאי שהניילון לא יוסר, אך בחנויות מסוימות ניתן להסיר.

לילדים יש לבחור מזרוני ספוג בדרך כלל קשים, ישנם גם חברות המספקות מזרוני ויסקו לטקס גמישים ובריאותיים לילדים, למבוגרים יש לבחור מזרונים בקפידה יתרה תוך התיעצות עם יועץ מכירות, בדרך כלל מזרוני ספוג עם שכבת נוחות גמישה ויסקו או לטקס אך יתכן גם מזרון קפיצים מבודדים בתוספת ויסקו או לטקס.

מאמר זה ניתן בסיכום מקוצר ופרטים נוספים ניתן לקבל במרכז היעוץ או במקומות המכירה עצמם בעלוני ההסבר של כל חברה וחברה, שוב מומלץ ביותר לקנות בחברות ידועות ועתירות ניסיון, תוך קבלת יעוץ והכוונה מנציג המכירות במקום המכירה שכן ניסיון, ידע וותק יכולים לעזור ולתת מענה לכל לקוח.

בברכת קניה נעימה ומוצלחת

בחר קטגוריה
ארון
ארונות
חדר שינה
חדרי שינה
כורסא
כורסאות
כורסת עיסוי
כסא
כסאות
מזנון
מזנונים
מזרון
מזרונים
מיטה
מיטה זוגית
מיטות
מיטת
מערכת ישיבה
סט
סלון
ספה
ספות
ספות / סלונים
פינת אוכל
רהיטי
רהיטים
שולחן
שולחנות
שולחנות / פינות אוכל
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
טאגים מומלצים
פינתית מודולרית
ושולחנות לסלון
מעוצבת
אורטופדיים
יהודית
מערכת ישיבה
מזנונים
כורסא
מזרונים
מיטה
דילוג לתוכן